Karty pre Vašu firmu

Aj vaši zamestanci, obchodní partneri alebo zákazníci môžu nakupovať lacnejšie. Zakúpte viac kusov Egocard za výhodnejšiu cenu a venujte im ich ako zaujímavý firemný benefit, alebo darček. Lacné nákupy s kartou si môžu vďaka vám užívať už o pár dní. Získať egocard

Co-brandová karta Egocard

Co-brandová karta Egocard je zľavová vernostná karta, ktorá nesie všetky výhody systému Egocard. To, ako vyzerá, si však určíte vy sami. Ak sa rozhodnete pre tento druh karty, svojim zákazníkom, zamestnancom, či obchodným partnerom ponúknete atraktívny darček, s ktorým si môžu užívať bezkonkurenčné zľavy každý deň. A každý deň tak budú mať na očiach aj logo Vašej značky!

Jej výzor si určíte vy sami
Nesie všetky výhody systému Egocard
Atraktívny darček s bezkonkurenčnými zľavami
žiadosť o cenovú
ponuku

Výhody pre zamestnávateľa

dostupnosť a jednoduchosť

Nízke náklady, rýchla realizácia, žiadna administratíva.

Bez viazanosti

Získate ju za jednorazový poplatok.

reklamný nosič

Karta s vašim logom, alebo vo vašom firemnom dizajne propaguje vašu značku.

univerzálnosť

Kombinujte zľavy s dochádzkovou / vstupovou kartou...

spravodlivá odmena

Pre všetkých: mužov, ženy, starších, mladších, domasedov, shopoholikov, zamestnancov aj zamestnávateľov...

nekonečné výhody

Nové zľavy a možnosti pribúdajú každý mesiac.

dlhodobý benefit

Držiteľ využíva výhody po celý rok.

vernosť

Upevňuje lojalitu zamestnanca/zákazníka.

čerpanie sociálneho fondu

Náklady môžete hradiť zo sociálneho fondu.

teambuilding/wellness

Kompletná starostlivosť o výhody vašich zamestnancov.
výhody pre zamestnanca

Doplnkové služby

kupóny

Vytvoríme pre vašich zamestnancov, členov, či zákazníkov tie najlepšie ponuky časovo obmedzených atraktívnych zliav a to v segmentoch, ktoré vás zaujímajú.

poukážky

Veľmi výhodne pre vás zabezpečíme poukážky, ktoré môžu vaši zamestnanci využiť ľubovoľne podľa svojich želaní a záujmov.

magazín a brožúry

Ku kartám môžete dostať katalógy zliav, alebo brožúry, ktoré držiteľa karty informujú o možnostiach využitia zliav a spôsobe použitia. Môžete mať aj magazín, alebo brožúru vo vašom vlastnom dizajne a s vlastnými textami, aby ste posilnili brand vašej značky.

Súťaže

Zabezpečíme produkty do súťaží pre zamestnancov, klientov...

iframe

Automatizovaný katalóg zliav na vašom webe a vo vašich farbách

aplikácia

Upravená mobilná aplikácia na IOS alebo Android vo Vašom dizajne na prehliadanie zliav. Pripravujeme...
žiadosť o cenovú
kalkuláciu

Referencie

CK Saffari s.r.o.

"Naša CK Saffari s.r.o. je dlhý čas partnerom Egocard. Musíme skonštatovať, že sme veľmi spokojní záujmom o produkt, ktorý dáva výrazné zľavy našim klientom. Zároveň karty môžu využiť v širokej ponuke zliav na trhu. Je to jedinečný produkt, ktorý dáva priestor zľavám pre celú rodinu, aj napriek tomu, že sa jedná o klientov, ktorí nestihli „naše“ zľavy. Profesionálny prístup celého tímu Egocard je zárukou skvelej spolupráce a výhod pre klientov."
v

Albatros Media

"So spoločnosťou Egocard, s.r.o. spolupracujeme už od roku 2017. Za ten čas sa nám podarilo uskutočniť niekoľko skvelých spoluprác, vďaka ktorým objavili naše knižky a internetový obchod množstvo nových čitateľov. Karty EgoCard využívajú aj naši zamestnanci, ktorí si vždy vyberú z množstva zliav, ktoré karta EgoCard ponúka. Musíme oceniť aj príjemnú komunikáciu a dobrú informovanosť.
Prajeme všetko dobré a mnoho spokojných zákazníkov."
v

Honora, realitná kancelária

"So spoločnosťou Egocard spolupracujeme už roky a rozhodli sme sa využívať ich karty ako darček pre našich klientov. Karta Egocard je vhodným darčekom pre muža, aj ženu, podnikateľov, ale aj pre bežných ľudí a preto veľmi oceňujeme túto spoluprácu. Chceme vyzdvihnúť aj komunikáciu so spoločnosťou Egocard, vždy si na nás nájdu čas, hľadajú nové riešenia a vieme, že sa môžeme na nich vždy spoľahnúť. Odporúčame každej spoločnosti spoluprácu s Egocard práve kvôli kvalitám, ako sú spoľahlivosť, ochota, záujem a dostupnosť.
Ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a tešíme sa na ďalšiu."
v
Mám záujem