V systéme Egocard sú zapojené tisícky obchodov a spoločností, ktoré držiteľom kariet poskytujú zľavu. Prostredníctvom zľavy tak k sebe prilákali nových zákazníkov. Možnosť pridať sa k týmto firmám máte aj Vy a výrazne tak podporíte predaj vašich tovarov a služieb.

Výhody spolupráce

Férová spolupráca

Zľava, ktorú si určíte dostáva v plnej výške zákazník. Zo zľavy neberieme zákazníkovi žiadne percentá.

propagácia

Zobrazíme vašu ponuku viac ako
200 000 zákazníkom formou: web, facebook, katalóg, newsletter, aplikácia, letáky, billboardy, časopisy, kupóny...

prísun nových zákazníkov

Zvýšime povedomie o vašej značke a nasmerujeme naších zákazníkov aby u Vás pravidelne nakupovali.

Vernosť existujúcich zákazníkov

Spolupráca bude motivovať existujúcich zákazníkov nakupovať u Vás častejšie.

vaša voľba zľavy

Odporučíme Vám, ale výšku zľavy si určíte sami, podľa Vašich možností.

prestíž

Zaradíme Vás medzi firmy so zvučnými menami...

jednoduchosť

Jednoduchý princíp bez použitia terminálu, alebo zmeny pokladničného systému.

zahraniční zákazníci

Propagácia vašej značky zahraničným klientom.

tí praví zákazníci pre vás

Zastupujeme všetky skupiny zákazníkov: študent, dôchodca, zamestnanec, zamestnávatel...

zľavu dáš aj dostaneš

Výnimočné ceny našich produktov a služieb pre spolupracujúce firmy.

Affiliate program

Podieľajte sa na rozširovaní skupiny vašich pravidelných zákazníkov a zároveň získajte finančnú odmenu.
chcem sa stať
partnerom

Ako na to?

Určite si optimálnu zľavu

Vypíšte formulár a uzavrite zmluvu

Označte predajňu nálepkami, alebo e-shop s logom

Zaškoľte personál predajní

Pošlite materiály k propagácii vašej značky: foto, logo, popis...

Privítajte nových zákazníkov

Staňte sa partnerom

Reklama pre Vašu firmu

Každý náš partner sa môže tešiť aj na rozsiahlu propagáciu, ktorá zahŕňa aj reklamu na našom webe, v Magazíne Egocard a tiež na Facebooku. Navyše máte možnosť zapájať sa do našich špeciálnych marketingových kampaní a akcií. Egocard pracuje so širokou klientelou desiatok tisícov aktívne nakupujúcich zákazníkov. Preto je reklama Vašej značky v Egocard taká efektívna.

Vy sami si môžete vybrať a nakombinovať, aký druh oslovenia klienta bude pre Vás atraktívny. Dôležité je, že prostredníctvom Egocard reklamy priamo komunikujete s potenciálnym zákazníkom, ktorý chce nakupovať. Oproti bežnej komerčnej reklame je preto propagácia Vašej značky u nás naozaj efektívna.

Cenník reklamy

Magazín

Jednoznačne najsilnejším reklamným kanálom je inzercia v našom magazíne. Zákazník si o Vás môže prečítať podrobné informácie a ihneď uvidí aj výšku zľavy, ktorú u Vás dostane.

webový banner, logo

Banner a logo na hlavnej stránke Egocard ale aj niektorých podstránkach je ideálny na okamžité zviditeľnenie u zákazníkov, ktorí navštevujú našu stránku.

youtube video

Kráčajte s dobou, vstúpte s nami do sveta youtuberov a vlogov. Dajte si natočiť vlastné video na vaše sociálne siete prostredníctvom Egocard. Ako video môže vyzerať si pozrite TU.

Facebook

Facebook je jedna z najúčinnejších reklám, ktorá Vás dokáže ku klientovi priblížiť. Súťaže na našom facebooku sú založené na zdieľaní, t.j. šírení informácie o Vašej spoločnosti, o odpovedaní na rôzne otázky týkajúce sa partnera, čím je klient smerovaný napr. na Vašu stránku, do Vášho katalógu, atď.

newsletter

Ako náš partner sa môžete zapojiť aj do niektorého zo zdieľaných newsletterov. Newsletter je zasielaný až na cca 50.000 e-mailových adries.

billboard

Egocard vám ponúka aj možnosť billboardov za zvýhodnených podmienok, ktoré sú veľmi učinné a smerujú klientov priamo do prevádzok.

kupóny

Chcete k vám prilákať ešte viac ľudí? Vytvorte v spolupráci s nami časovo obmedzenú akciu s vyššou zľavou na vybraný tovar, alebo službu. Kupóny potešia našich nakupujúcich zákazníkov a tí vás budú navštevovať ešte častejšie.

poukážky

Egocard nakupuje pre svojich klientov aj poukážky na nákup tovaru, či služieb. Vytvorte nám výhodnú ponuku na nákup vašich poukážok a my ich budeme aktívne ponúkať našim firemným klientom.

špeciálne reklamné kampane

Sezónne Egocard realizuje aj väčšie reklamné kampane. Pre informácie o najbližšej chystanej reklamnej kampani kontaktujte naše marketingové oddelenie.
chcem sa stať
partnerom

Referencie

Super Zoo

"Zľavový systém ušitý na mieru so skutočne individuálnym prístupom ku klientovi. Spoluprácou s Egocard sme dokázali osloviť zákazníkov širokého spektra, čo sa pozitívne odrazilo aj na našich ekonomických výsledkoch. Partnerstvo s Egocard môžeme vrelo odporúčať."
v Bratislava, 22. 11. 2019

Ing. Miloš Macega M+M

"Spoluprácu s Egocard sme začali v roku 2017. Náš segment je z hľadiska možností propagácie legislatívne obmedzený, aj napriek tomu boli však pracovníci Egocard vždy otvorení možnostiam zapájania nás do rôznych kampaní aj cez ich mediálnych partnerov, ako napríklad v roku 2017, kde nás propagovali v časopise Emma a Trend, čo malo pozitívny dopad na povedomie a návštevnosť zákazníkov s kartou Egocard. Oceňujeme najmä proaktívny prístup, komunikáciu a snahu pochopiť a uspokojiť naše potreby."
v Nitra, 9. 4. 2019

PARK SNOW Donovaly

"Spoluprácu so spoločnosťou Egocard sme nadviazali pred zimnou sezónou 2018/2019. Držiteľom karty Ego poskytujeme 10% zľavu z ceny celodenného lístka v zimnej sezóne a 10% zo spiatočného lístka lanovkou na Novú Hoľu počas letnej prevádzky lanovky. Klienti s radosťou uvítali možnosť lyžovať na Donovaloch výhodnejšie vďaka karte Ego. Rovnako sa nám osvedčila aj spolupráca a poskytnutie špeciálnej zľavy 50% pri kúpe 2 skipasov spolu s vianočným kupónom pre držiteľov Egocard. Aj vďaka nej sa nám podarilo osloviť nových klientov, ktorí sa rozhodli pre lyžovačku v našom stredisku. Tešíme sa, že sme mohli rozšíriť ponukou zľavy na naše služby portfólio už doterajších výhodných nákupov držiteľom Egocard."
v Donovaly, 7. 3. 2019

Starý Otec, a.s.

"Naša spoločnosť Starý Otec, a.s., ako vlastník siete predajní s výlučne slovenskými potravinami, spolupracuje so spoločnosťou Egocard s.r.o. už viac ako 2 roky. Do benefitného systému sme sa zapojili poskytovaním 3%-nej zľavy na kompletný sortiment vlastníkom egocard. Veľmi oceňujeme jednoduchosť tohto systému a vysoko si ceníme bezproblémovú spoluprácu, aktívny prístup zo strany Egocard s.r.o., bezplatnú marketingovú podporu a prísun nových zákazníkov."
v Bratislava, 21. 3. 2015

Fann parfumérie

"Do vernostného programu spoločnosti EGO, s.r.o. sme vstúpili ako partner pred mesiacom. Milo nás prekvapil už v týchto prvých týždňoch rastúci počet zákazníkov s EGOCARD na našich prevádzkach, napriek tomnu, že máme vlastný vernostný program. Zákazníkom s EGOCARD poskytujeme 10% zľavu na celý sortiment v našich parfumériách.
Prácu obchodníkov EGOCARD si vysoko ceníme a tešíme sa ich iniciatíve pri propagovaní našej obchodnej siete.
Prajeme Vám veľa úspechov pri získavaní ďalších partnerov do programu ako aj veľa spokojných zákazníkov."
v Banská Bystrica, 9.5.2012
Staňte sa partnerom