Späť na zoznam

www.tsbohemia.sk

www.tsbohemia.sk
11x prevádzka
00420585157488
www.tsbohemia.sk
Elektronika, predaj, servis, Športový tovar a doplnky
do 15% na tovar a služby
5% na vybraný tovar
Presná výška zľavy sa vám objaví po registrácií a naslednému vloženiu čísla Egocard do vášho profilu. Zľavy Egocard sa vám potom už budú počas celej doby platnosti karty po prihlásení zobrazovať automaticky. Zľavy nie je možné ponúknuť na už zľavnený tovar či služby u ktorých sa nachádza vyššia zľava než akú by získal záujemca vďaka Egocard.

Postup ako uplatniť zľavy na e-shope:

1. Vytvorte si nový účet alebo sa prihláste k existujúcemu účtu

2. Následne na stránke www.tsbohemia.cz/egocard vložte číslo EGOCARD a kliknite na Aktivovať zľavy.

3. Do 5 minút od aktivácie obdržíte e-mail so stavom aktivácie.

4. Po úspešnej aktivácii sa stačí vždy len prihlásiť k svojmu účtu a už budete nakupovať za znížené ceny pre držiteľov EGOCARD a to počas celej doby platnosti karty.

T.S.BOHEMIA a.s. je poctivá česká spoločnosť, v ktorej ide tradícia ruka v ruke s inováciami. Na trhu sme už od roku 1994.

Náš e-shop www.tsbohemia.sk patrí medzi najväčšie internetové obchody s elektronikou, IT a domácimi spotrebičmi. V posledných rokoch sme rozšírili svoju ponuku o tisíce produktov z kategórií dielňa, záhrada, šport, drogéria, parfémy a najnovšie kategórií sú chovateľské potreby. Vo svojej ponuke dnes máme vyše 80 000 produktov a disponujeme veľkou škálou doplnkových služieb, širokou ponukou prepravcov vrátane niekoľko tisíc výdajných miest po Česku aj Slovensku. Tovar skladom expedujeme do 24 hodín od prijatia objednávky.