Späť na zoznam

www.jazykove-prazdniny.sk

www.jazykove-prazdniny.sk
Štefániková 19, 81105 Bratislava
0902917223
www.jazykove-prazdniny.sk
Jazykové kurzy a pracovné pobyty v zahraničí, Vzdelávacie zariadenia, Školy, Kurzy
12% individuálne,skupinové kurzy a denné jazykové tábory
Získaj zľavový kód
Pre uplatnenie zľavy je potrebné pri vypisovaní prihlášky zadať zľavový kód do poznámky. Pri mailovom alebo telefonickom objednávaní je potrebné informovať personál o záujme využiť zľavu a nadiktovať zľavový kód im. Zľavy nie je možné kombinovať s inými.

DENNÝ JAZYKOVÝ TÁBOR

Na tomto tábore netreba stavať stan. Leto plné zážitkov môžu Vaše deti zažiť aj priamo v Bratislave! Množstvo aktivít, zábavy a predovšetkým výučba cudzieho jazyka hravou komunikačnou metódou na ne čakajú každý deň, od pondelka do piatka od 8 – 18,00 hod. Poobede sa budú tešiť na Virtuálnu realitu, Bibianu, Bowling, Lanoland, Laser Arénu alebo inú športovú aktivitu. A večer sa spolu opäť s dieťaťom vidíte! Jazykové tábory máme so zameraním na angličtinu, nemčinu alebo španielčinu.

 

Sme jazyková škola v Starom Meste, ktorá ponúka štúdium cudzích jazykov. Zameriavame sa najmä na kvalitu poskytovaných kurzov, ktoré prebiehajú v malých skupinách študentov, čím je zabezpečený rýchlejší pokrok v štúdiu jazyka. 

 

Sme akreditovaná a vo svete uznávaná jazyková škola. Ponúkame štúdium cudzích jazykov pre deti aj dospelých. Jazykovému vzdelávaniu sa venujeme od roku 2007. Sme nadšenci cudzích jazykov a radi ho naučíme aj Vás. Zažite jazykový kurz, ktorý zmení aj Váš život.