Späť na zoznam

Tuli.sk

Tuli.sk
0917 989 343
tuli.sk
Bytové doplnky
10 eur pri nákupe nad 50 eur
Získaj zľavový kód
Zľava sa nedá kombinovať alebo spájať s inou zľavou, alebo akciou.

Tuli - sedacie vaky pre deti a rodinu.

Tuli je slovenská značka, ktorá vám od roku 2006 prináša do života útulnosť a pohodlie.

 

S láskou navrhujeme a šijeme originálne designové sedenie a doplnky pre domácnosti, kancelárie alebo hotely. Záleží nám hlavne na poctivom remeselnom spracovaní, šikovnom designu a jedinečnom charaktere našich výrobkov.

 

Máme vzťah k slovenskej tradícií kvalitného šitia rádi pre vás vyberáme pestré a trvanlivé materiály, aby ste si tak odpočinoki práci v našich sedacích riešeniach naozaj vychutnali.

 


Náš príbeh

Sme rodinná firma s vášňou pre design a pohodlie. Na trhu pôsobíme od roku 2006, kedy sme začali s výrobou sedacích vakov - mäkkého a príjemného nábytku, ktorý zútulní akýkoľvek priestor a poskytne v ňom hrejivé útočisko. Na Slovensko sme ich priniesli ako prví a Tuli vak sa stal synonymom pohodlného sedenia. Dodnes mnoho ľudí nazýva Tuli vak akýkoľvek sedací vak - je to práve vďaka úspechu našich originálnych značkových vakov, ktoré sú stále najobľúbenejšími produktmi z našej dielni.

 

Rokmi sme postupne naberali skúsenosti a lepšie spoznávali potreby zákazníkov, až sme sa postupne prepracovali k pestrému sortimentu sedacích riešení a doplnkov vhodných do domácností, coworkingových zón či oddychových a zábavných zariadení. Spoločným menovateľom je dodnes útulnosť a pohodlie – tie sú pre nás zosobnením pocitu bezpečia a domova.

 

Sme pyšní na to, že väčšinu produktov v našom sortimente si šijeme sami v Moste pri Bratislave. K nim radi dopĺňame podarené kúsky od iných značiek, ktoré starostlivo vyberáme podľa prísnych kritérií. Výsledkom je široký výber prírodných aj syntetických materiálov, tvarov a farieb, z ktorého sa tešíme nielen my, ale aj naši zákazníci.

 

Dnes pôsobíme okrem Slovenska aj v Českej Republike a v spolupráci so špičkovými dizajnérmi, architektmi a remeselníkmi prinášame domácnostiam aj firmám útulné, ale elegantné možnosti pre prácu či oddych.Naše hodnoty

  1. Útulný pocit domova Tou najdôležitejšou hodnotou je pre nás priniesť ľuďom zážitok z útulného pocitu pohodlia. Každým jedným výrobkom sa snažíme vytvoriť útočisko, v ktorom sa človek cíti príjemne a nechce sa mu z neho odísť.
  2. Špičkový dizajn Naše nápady sa snažíme budovať predovšetkým na funkčnom a atraktívnom dizajne. Spolupracujeme s vynikajúcimi produktovými dizajnérmi, udávame trendy a vždy sa snažíme hľadať nové a lepšie cesty k radosti z pohodlia.
  3. Poctivé materiály Vo výbere materiálov na naše produkty nerobíme kompromisy. Či už ide o hebké a prírodné látky alebo trvácnejšie syntetické riešenia, máme radi iba zdravotne nezávadné, príjemné a pohodlné materiály.
  4. Tradícia dobrého šitia Uvedomujeme si, že zážitok z našich výrobkov bude len taký dobrý, ako jeho spracovanie. Dávame si preto záležať na kvalitnom šití, ktoré nielen dobre vyzerá, ale na ktorého kvalitu by boli hrdé aj naše staré mamy.
  5. Zdravie a ergonómia Sedacie riešenia a doplnky od Tuli nie sú iba pohodlné - sú ergonomicky tvarované, antialergické a myslia hlavne na ľudí. Sú zdravou oporou pri sedení či ležaní, pôsobia zdravo a relaxačne a sú ekologicky nezávadné.
  6. Štýl a elegancia Vždy sa nám páčil nábytok, ktorý nielen dobre slúži, ale ktorý má aj svoj osobitý štýl. Ten dodá priestoru identitu, osvieži ho a rozžiari – či už ide o hravosť v detskej izbe alebo eleganciu v kancelárii.