Späť na zoznam

Pijo Bio

Pijo Bio
+421 917 291 523
www.pijo.bio
Ovocie, Zelenina
15% na všetko
Získaj zľavový kód
Zľava sa nevzťahuje na balíčky, darčekové poukazy a výpredajový tovar. Ak objednávka prekročí sumu 50 €, doprava je zadarmo.

Pijo Bio

100% ovocné a zeleninové štavy, ľadové čaje a sirupy. Všetky naše produkty sú vyrobené v bio kvalite bez pridaného cukru, farbív, aróm a konzervačných látok.

 

Nájdem PIJO BIO aj v kamenných obchodoch?

PIJO BIO môžete nájsť v obchodoch s kvalitnými potravinami, v bio obchodoch, ale aj v dobrých kaviarňach a bistrách. Sirupy PIJO BIO sú súčasťou bio kútikov supermarketov Kaufland na celom Slovensku, naše osviežujúce ľadové čaje odporúčame hľadať v sieti DM. Bratislavčania si môžu šťavy a sirupy PIJO BIO kúpiť napríklad v predajniach Kraj.Ako sú produkty PIJO BIO konzervované?

Naše šťavy, sirupy a ľadové čaje sú konzervované výlučne šetrnou pasterizáciou. Šetrná pasterizácia znamená, že suroviny vo výrobe zohrejeme na niekoľko sekúnd na maximálne 80 stupňov. Šetrná pasterizácia je zlatou strednou cestou konzervovania potravín, ktorá na jednej strane zabezpečí dlhšiu dobu minimálnej spotreby a jednoduchšie skladovanie (PIJO BIO nie je pred otvorením potrebné skladovať v chladničke), na druhej strane zachová väčšinu vitamínov, minerálov a chuť čerstvého ovocia.Prečo sa PIJO BIO plní výlučne do sklenených fliaš?

Sklo je najlepšie recyklovateľný a teda aj najekologickejší obalový materiál. Je možné recyklovať ho bez obmedzenia pričom opätovným tavením nestráca na kvalite. Dokonca platí, že roztavenie použitého skla spotrebuje menej energie než roztavenie primárnych surovín.