Späť na zoznam

PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly
Pod Magurou 801, 97639 Donovaly
0484199881
www.parksnow.sk
Lyže, Snowboardy, Adrenalinové športy
10% na celodenný skipass
10% na lanovku na Novú Hoľu počas letnej sezóny
Zľavnené skipassy je možné vyzdvihnúť v kancelárií správy strediska (pri dolnej stanici lanovky na Novú holu). Zľavy sa nedajú kombinovať s inými.

 

PARK SNOW Donovaly ponúka pre svojich návštevníkov široké možnosti zábavy. Samozrejmosťou pre PARK SNOW Donovaly sú moderné prepravné zariadenia zaručujúce rýchlosť a pohodlnosť. Nájdete tu dominantu lokality - kombinovanú 6-sedačkovú lanovku s 8-miestnou kabínou TELEMIX Nová hoľa, 4-sedačku Buly Expres Záhradište, ako aj ďalších 14 vlekov s celkovou kapacitou až 14 100 nedočkavých lyžiarov za hodinu. Taktiež je počas zimnej sezóny k dispozícii aj večerné lyžovanie od 16:00 do 20:00. 

  

Okrem zábavy na zjazdovke sa môžete tešiť aj na iné atrakcie: ľadovú plochu, bežkárske trate, Funpark pre deti, paragliding a psie záprahy. Nájdete tu taktiež služby v oblasti relaxu, wellnessu, gastronómie, lyžiarských škôl a omnoho viac pretože možnosti na Donovaloch sú nekonečné! 

 Počas letnej turistickej sezóny sa môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami TELEMIX Nová hoľa. Príďte a využite príležitosť pokochať sa prekrásnym výhľadom z Novej hole či blízkeho Zvolena na panorámu Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. A pri troche šťastia a dobrom počasí aj na končiare Západných Tatier s dominantným vrcholom Kriváňa.