Späť na zoznam

Demänová rezort

Demänová rezort
Demänová 584, 03101 Liptovský Mikuláš
0918929444
www.demanovarezort.sk
Hotely, Penzióny
5% na ubytovanie
Získaj zľavový kód
Zľavu si uplatníte tak, že kliknete na tlačítko: "ZÍSKAJ ZĽAVOVÝ KÓD" a po zadaní platnej karty egocard sa Vám zobrazí link na rezervačný systém kde bude zľava už započítaná. Zľavu môžete kombinovať s inými.

Bezpečná dovolenka pre celú rodinu? V Demänová Rezort určite áno

Rozmýšľate nad rodinnou dovolenkou na Slovensku? Najradšej by ste v deň príchodu zaparkovali auto a len si užívali? Hľadáte miesto, ktoré bude family friendly? Máme pre vás jeden skvelý tip - DEMÄNOVÁ REZORT.

  • Ubytovanie v priestranných apartmánoch
  • Moderná reštaurácia PINUS s detským kútikom
  • Kids zóna
  • Babysitting služby
  • SKI centrum s kompletnými službami
  • Wellness & Massage centrum
  • Fun Center
  • Plno letných atrakcií v rezorte a na Liptovskej Mare

Nachádzame sa na Liptove pred vstupom do Demänovskej doliny. Ubytujeme vás v priestranných plne zariadených apartmánoch v škandinávskom štýle. Na výber je až 11 typov apartmánov alebo tiež samostatne stojace chaty s vlastnou saunou pre viac členné rodiny. 


Exkluzívne atrakcie pre všetkých

Demänová Rezort vás prekvapí svojím prostredím, ale hlavne množstvom letných atrakcií nielen pre detí. Okrem Kid´s zóny, detského ihriska s preliezkami nájdete aj exteriérové fitness zariadenia, ktoré sú určené pre všetky vekové kategórie od mládeže až po seniorov. Veľkým lákadlom je novovybudované FUNCENTER kde na vás čaká množstvo skvelých atrakcií pre malých aj veľkých. Kopec zábavy si užijete na lezeckej stene, ale aj v bike parku. Vyskákať sa môžete v Jump zóne, kde okrem klasických odrazových trampolín nájdete aj bungee trampolínu. Najväčšou atrakciou je už na prvý pohľad 3D bludisko, kde si môžete užiť zábavu vo výške a dokonca aj s mnohými prekážkami, ktoré na vás počas blúdenia môžu striehnuť. Rezort je ozaj vybudovaný pre aktívnu rodinnú dovolenku, počas ktorej nie je čas na nudu.


Zjazdovka s lyžiarskou školou a požičovňou priamo v rezorte

Už nemusíte každé ráno štartovať auto, pretože priamo v rezorte sa nachádza aj skvelé lyžiarske stredisko, ktoré ponúka 3 vleky určené pre začiatočníkov a ktoré sú ideálnou voľbou pre bezpečnú rodinnú lyžovačku. Súčasťou je aj uzatvorená zóna pre deti a snowtubing plný zábavy. Na svoje si prídu aj milovníci bežkovaniana osvetlenej trati. Priamo v rezorte si môžete za prijateľné ceny v SMILE CENTRE  požičať komplet výbavu svetových lyží. Taktiež je v ponuke špičkový servis lyží. K dispozícii je tiež profesionálna výučba lyžovania, snowbordingu, freeridu či zdokonaľovacích techník. 


Reštaurácia na svetovej úrovni

Jednou z unikát je určite reštaurácia PINUS. Príjemná atmosféra a prostredie ju predurčujú k tomu, ako si najlepšie vychutnať skvelé jedlo s vašimi rodinami. Interiérové priestory sú v škandinávskom štýle a dostatočne priestranné aj pre rodinné oslavy. Exkluzívna je štýlová terasa s výhľadom na bio jazierko. Ponuka jedál je zostavená tak, aby si v nej každý našiel to svoje. Klasické jedlá sa pripravujú v modernom štýle a pri špeciálnych jedlách kuchári spájajú súzvuk chuti, čerstvosti a inovácii vyúsťujúcich do dokonalého gastronomického zážitku svetového formátu. Príprava jedál spočíva aj vo výnimočnom technologickom postupe. Reštaurácia využíva spôsob dozrievania výberového mäsa DRY AGE a takto dôkladne pripravené mäso vám dokončia na Josper Grille. Kombinácia týchto procesov dodávajú mäsu výnimočnú a špeciálnu chuť.


Dizajnové wellness centrum s fitnessom

V Demänová Rezort máte príležitosť pocítiť výnimočnosť unikátnych sáun s výhľadom na Nízke a Vysoké Tatry. Okrem saunového sveta je v ponuke veľké množstvo masáží určených aj pre deti. V rezorte  je k dispozícii interiérové, ale dokonca aj exteriérové fitness centrum, ktoré je vhodné pre všetky vekové kategórie.


Celoročný rezort so službami

Zážitky môžete v rezorte zbierať celoročne. Cez letné mesiace ponúka využitie služieb Mara Fun na Liptovskej Mare so širokou škálou vodných športov. Ak ste radšej typ, ktorý preferuje kľud, rezort má v rukáve vyhliadkovú plavbu loďou po liptovskom mori. Skvelé cyklotúry môžete absolvovať na e-bikoch, ktoré si požičiate priamo v rezorte.


Demänová Rezort ponúka skvelú aktívnu dovolenku, na ktorej si príjemne oddýchnete, ale tiež zažijete mnoho skvelých zážitkov v príjemnom liptovskom prostredí.