Katalóg - Filter Novinky
Druh predajne
Kategória
Činnosť
Vzdialenosť: km
Štát
Kraj
Obec
Nákupné centrum
Vzdelávaniex
Slovensko
Zoradiť podľa
názvu výšky zľavy hodnotenia

Wellness, Krása, Zdravie

05.03.2019
Centrum zamerané na rozvoj osobnosti vo všetkých formách. Na výber máte zo širokej ponuky kurzov, workshopov, seminárov, ktoré majú za cieľ jediné - to, aby ste sa vo svojom živote cítili šťastnejší a spokojnejší. Vyskúšajte rôzne druhy jógy, kreatívne kurzy, semináre o sebapoznaní a mnohé ďalšie.
Získaj zľavu viac o zľave
-20%
2x prevádzka

Vzdelávanie

Prioritou spoločnosti je poskytovanie kurzov prvej pomoci na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Kurzy vedú profesionálni záchranári a lekári s dlhoročnou praxou v oblasti pomoci ľuďom a záchrany ľudských životov. Automaticky externý defibrilátor je prístroj, ktorý je určený do rúk širokej laickej verejnosti. Pomáha pri resuscitácii a môže aplikovať elektrické výboje až do príchodu záchrannej zdravotnej služby (ZZS). Jeho použitím sa zvyšuje počet zachrán
Získaj zľavu viac o zľave
-16,50%

Vzdelávanie

12.06.2019
Jazykové kurzy
Získaj zľavu viac o zľave
-10%

Vzdelávanie

28.04.2017
Jazyková škola Volis Academy zabezpečuje jazykovú výučbu pre verejnosť a firmy. Okrem anglického a nemeckého jazyka organizuje výučbu francúzskeho, španielskeho a ruského jazyka, ako i slovenského jazyka pre zahraničných manažérov vo forme skupinových i individuálnych kurzov. Výučba anglického, nemeckého, francúzskeho i španielskeho jazyka prebieha efektívnou Callanovou, prípadne Priamou metódou, pričom hlavný dôraz je kladený na praktické využitie jazyka v ko
Získaj zľavu viac o zľave
-10%

Gastronómia, Potraviny

Škola varenia Chefparade je pre každého. Ponúkame kuchárske kurzy varenia pre začiatočníkov aj pokročilých. Pre firmy organizujeme firemné akcie, aké Vám nikto iný neponúkne. Pre verejnosť ponúkame súkromné párty. V našom obchode si môžete kúpiť korenie a ingrediencie z celého sveta. Našu kuchyňu dokážeme premiestniť za vami a urobiť vám firemnú akciu alebo kurz varenia, kde len budete chcieť.
Získaj zľavu viac o zľave
-5%

Vzdelávanie

Jazyková škola Porter - Cudzie jazyky
Skupinové a individuálne kurzy v centre Bratislavy, u Vás vo firme alebo cez skype. Vyučujeme anglický, nemecký, ruský, čínsky, francúzsky, taliansky a švédsky jazyk. Tešíme sa na Vás. Kontaktujte nás telefonicky, emailom, alebo poštou: Jazyková škola Porter, Dunajská 4, PO BOX č. 28, 811 08, Bratislava 1
Získaj zľavu viac o zľave
-5%

Vzdelávanie

AUTOŠKOLA IGOR MACKO
-10%
3x prevádzka

Vzdelávanie

Inštitút Vzdelávania Mateja Korvína
10.04.2017
Inštitút Vzdelávania Mateja Korvína poskytuje široký sortiment vzdelávacích služieb vďaka svojej akreditácií a mnohým certifikáciam.Hlavné činnosti sú vzdelávanie, tlmočníctvo a právne poradenstvo.
Získaj zľavu viac o zľave
-20%
2x prevádzka

Vzdelávanie

MV Academy
02.06.2017
MV Academy poskytuje kurzy, tréningy, poradenstvo, školenia na mieru a mnohé ďalšie. Služby sú určené najmä pre ľudí, ktorý sa chcú profesne zlepšovať a zdokonalovať.
Získaj zľavu viac o zľave
-15%

Vzdelávanie

-15%
2x prevádzka

Vzdelávanie

07.04.2021
V našich viac ako 200 online kurzoch učíme ľudí programovať webstránky a mobilné aplikácie, učíme ich rozumieť marketingu, pracovať s grafikou a designom.
Získaj zľavový kód viac o zľave
-15%

Vzdelávanie

From Globe
16.06.2017
From Globe poskytuje jazykové pobyty pre všetky vekové kategórie. Spolupracuje s 30 významnými univerzitami po celom svete. Doplnkovými službami sú tiež biznis angličtina a príprava na skúšky a certifikáty.
Získaj zľavu viac o zľave
-11%

Magazín

kompletný magazín
na stiahnutie (pdf)