EGO karta

Tlačové správy

Po kliknutí na nadpis sa stiahne pdf.

Egocard rozdáva darčeky

Slovenský prevádzkovateľ univerzálneho vernostného programu – spoločnosť Egocard s.r.o. zvolila novú cestu priblíženia svojich služieb zákazníkom.

Jednoznačne našou najsilnejšou stránkou je priama komunikácia s klientami. Zákazníci sú pre nás za každých okolností najdôležitejší. Tomu prispôsobujeme aj marketingové kampane. Zameriavame sa najmä na marketing pôsobiaci priamo na klienta, nie na klasický komerčný marketing. S Facebookovou stránkou sme dlho otáľali, ale pred nedávnom sme začali fungovať aj na najznámejšej sociálnej sieti sveta. Hlavnou zložkou na našej facebookovej fanpage sú súťaže. Realizujeme ich na pravidelnej báze. Každý pondelok je spustená nová súťaž, ktorá končí v piatok. Ľudia sa môžu zapojiť do súťaže väčšinou odpoveďou na súťažnú otázku, zdieľaním príspevku, alebo komentovaním. Očakávať môžu nielen výhru samotnej Egocard karty, ale aj rôzne ceny od našich partnerov – poskytovateľov zliav. Už sme robili súťaže o poukážky na oblečenie, poukazy na výrobu torty, o kozmetické výrobky a balíčky a rôzne iné atraktívne ceny. Najviac sme hrdí na celomesačnú súťaž o dovolenkový pobyt pre jednu osobu na krásnom gréckom ostrove Thassos, ktorú sme realizovali v spolupráci so skvelou CK Saffari a ktorej za cenu do súťaže ďakujeme. Výherkyňa sa z pobytu už aj vrátila, vzniklo plno skvelých fotiek a jednoznačne mnoho skvelých zážitkov. Pre nás je dôležité to, že klientka si vždy, keď vytiahne Egocard kartu, vybaví naozaj krásne spomienky, o ktoré sme sa jej postarali my a CK Saffari. Chceme v tejto tradícii pokračovať a ľuďom dávať nielen darčeky a ceny, ale hlavne pocit, že sú pre nás najdôležiteší.

Bratislava, 5.9.2015

Rozmach partnerov v Egocard

Najdôležitejším znakom rozvoja spoločnosti Egocard je získavanie nových partnerov a atraktívnych zliav. Na margo tejto skutočnosti by sme chceli touto cestou privítať v spolupráci niekoľko nových sietí, ktoré odnedávna všetkým držiteľom kariet Egocard poskytujú zľavy.

Exisport – najnovším a jednoznačne najatraktívnejším partnerom v našom systéme je sieť obchodov so športovým oblečením, doplnkami a športovými potrebami. Celkom 31 predajní Exisport nájdete nielen v Bratislave, ale aj vo všetkých ostatných krajoch Slovenska

Oresi – aj najväčší predajca kuchýň na Slovensku je novým partnerom Egocard a to so zľavou až 5%. Avšak nie len na bežný nezľavnený tovar, ale aj na prebiehajúce akcie. Aj Oresi predajne nájdete vo všetkých krajoch Slovenska, celkom v 11 predajniach.

Libri – Cieľom kníhkupectiev Libri je byť čo najbližšie k vám. 27 predajní na celom Slovensku dbá nielen na bohatú ponuku kníh, ale aj milý a ochotný personál. Preto sa tešíme, že všetkým milovníkom čítania a literatúry môžeme

Planeo Elektro – sieťový predajca elektroniky s 28 predajňami na území Slovenska je starším, ale jednoznačne jedným z najdôležitejších partnerských prírastkov. Sestrou predajní Planeo Elektro je značka Planeo QuickTime. Aj v nej samozrejme dostanete zľavu po predložení karty Egocard až do 20%.

Máme veľkú radosť, že naše portfólio kvalitných partnerov sa nám výrazne rozširuje. Mesačne získame približne 35 nových prevádzok. Cieľom Egocard je mať zastúpenie v každom jednom segmente nakupovania a v každej službe, ktorú človek využíva. To je aj našou úlohou na najbližšie mesiace.

Bratislava, 30.8.2015

Egocard už aj v Českej republike

Napriek zložitej situácii na trhu vernostných a zľavových kariet sa spoločnosti Egocard na Slovensku darí a to hlavne na poli získavania nových stále zaujímavejších partnerov. Na Slovensku máme pokryté už všetky segmenty nakupovania a rôznych služieb, v ktorých ľuďom sprostredkúvame naozaj atraktívne zľavy. Nastal správny čas, posunúť projekt Egocard aj do zahraničia.

Je pre nás veľmi dôležité, dať ľuďom možnosť šetriť nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Preto sme začali získavať partnerov aj v susednej českej republike. Sľubujeme si od toho okrem zabezpečenia viac zliav pre našich klientov, aj podporu cestovného ruchu a v neposlednom rade podporu českých podnikateľov. Zatiaľ sme sa stretli zo strany obchodov s kladnými reakciami na náš produkt.

Zatiaľ sa venujeme len získavaniu obchodov do spolupráce v Českej republike. Tento stav by mal pokračovať do polovice roka 2016. Následne, keď budeme mať v našom portfóliu dostatočné množstvo zaujímavých poskytovateľov zliav, spustíme aj predaj samotných kariet Egocard v Čechách.

Aj keď sú tieto plány dlhodobé, rozhodne pri nich neskončíme. Našu energiu chceme venovať získaniu partnerov aj v ďalších susedných krajinách, ako Rakúsko, Maďarsko a Poľsko a pokračovať chceme aj do zaujímavých cestovných destinácii, ako Grécko, Chorvátsko a Taliansko.

Tomu, že sa plánujeme v najbližšej dobe venovať zahraničiu, práve uspôsobujeme aj našu novú webovú stránku, na ktorej si každý držiteľ karty Egocard prehľadne nájde na mape Európy krajinu a miesto v ktorom chce kartu využiť. Nová stránka by mala byť v prevádzke už koncom roka.

Našim cieľom je, aby každý z našich klientov kartu vedel použiť každý deň! Spokojnosť klientov je na prvom mieste.

Bratislava, 16.8.2015