EGO karta

Prečítajte si názory a reakcie o Egocard.

Po kliknutí na logo partnera sa stiahne pdf.

"Naša spoločnosť Starý Otec, a.s., ako vlastník siete predajní s výlučne slovenskými potravinami, spolupracuje so spoločnosťou Egocard s.r.o. už viac ako 2 roky. Do benefitného systému sme sa zapojili poskytovaním 3%-nej zľavy na kompletný sortiment vlastníkom egocard. Veľmi oceňujeme jednoduchosť tohto systému a vysoko si ceníme bezproblémovú spoluprácu, aktívny prístup zo strany Egocard s.r.o., bezplatnú marketingovú podporu a prísun nových zákazníkov."

Bratislava, 21.3.2015
"Spoločnosť Kronos Slovakia, ako výhradný distribútor značky STORM London spolupracuje so spoločnosťou EGO od júna 2011. Sme partnerom v systéme zľavovej karty Egocard, ktorá nám prináša spokojných klientov. Poskytovanie 10% zľavy na náš kompletný sortiment pre držiteľov Egocard sa nám už v tejto krátkej dobre spolupráce osvedčuje, preto sme sa rozhodli aj vstúpiť do letnej kampane Egocard 2012, ako reklamný partner.
Prajeme veľa úspechov."
"Do vernostného programu spoločnosti EGO, s.r.o. sme vstúpili ako partner pred mesiacom. Milo nás prekvapil už v týchto prvých týždňoch rastúci počet zákazníkov s EGOCARD na našich prevádzkach, napriek tomnu, že máme vlastný vernostný program. Zákazníkom s EGOCARD poskytujeme 10% zľavu na celý sortiment v našich parfumériách.
Prácu obchodníkov EGOCARD si vysoko ceníme a tešíme sa ich iniciatíve pri propagovaní našej obchodnej siete.
Prajeme Vám veľa úspechov pri získavaní ďalších partnerov do programu ako aj veľa spokojných zákazníkov."

V Banskej Bystrici, dňa 9.5.2012
"Naša spoločnosť spolupracuje s firmou EGO, s.r.o. od mája 2011 pri predaji zľavovej karty Egocard. Prostredníctvom Egocard poskytujeme klientom zľavy 10% na katalógové ceny zájazdov a 2% pri FIRST a LAST MINUTE zájazdoch. Spoluprácou sme získali nových klientov, ktorých počet sa neustále zvyšuje. Stali sme sa partnerom v kampani Egocard v mesiacoch jún-júl 2012 vďaka dobrej spolupráci so spoločnosťou Ego, s.r.o.
Prajeme veľa úspechov."

V Bratislave, dňa 21.3.2012
"Spoločnosť AIRPORT TAXI, ako pokračovateľ kvality a spoľahlivosti služieb poskytovaných spoločnosťou MB Taxi, ponúka pre držiteľov egocard 15%-nú zľavu na svoje služby vďaka výbornej spolupráci so spol. EGO, s.r.o. Naša spolupráca pri egocard pretrváva od januára 2012 a citeľný prínos sme zaznamenali prakticky okamžite. Produkt egocard sme sa rozhodli podporiť aj v kampani egocard leto 2012 ako partner. Želáme Vám veľa úspechov a ďalšie minimálne tak dobré projekty, akým je aj egocard."

V Bratislave, dňa 5.3.2012
"So spoločnosťou EGO, s.r.o. úspešne spolupracujeme už niekoľko rokov. Projekt Egocard je pre nás veľmi prínosný, nakoľko k nám prichádzajú stále noví zákazníci, ktorí sa dozvedeli o našej predajni práve prostredníctvom zľavovej karty Egocard.
S kvalitou poskytovanej služby sme spokojní a oceňujeme profesionálny prístup a ochotu vychádzať partnerovi v ústrety.
Želáme veľa spokojných zákazníkov."

V Bratislave, dňa 9.2.2012
"Týmto vyhlasujeme, že Slovenská realitná akadémia vstúpila na základe odporúčaní do spolupráce so spoločnosťou, ktorá zabezpečuje benefitný systém "Egocard". Vidíme úsilie a snahu rozširovať partnerské porfólio Egocard, ako aj podporu samotného predaja karty. Chválime širokú ponuku služieb a efektívnosť v získaných benefitoch vo forme zliav, ktoré karta Egocard poskytuje."

V Bratislave, dňa 1.2.2012