EGO karta
 
Späť na zoznam

03.12.2018
BIS Audio - zľava 10% na všetok tovar

Ak ste nadšencami úžasného dokonalého zvuku, ste na správnom mieste. Navštívte BIS Audio a vyberte si z mnohých kvalitných značiek. S Egocard zľava 10% na všetok tovar :-) A vyriešite tu určite aj mnoho vianočných darčekov :-)
 
 
 
Späť na zoznam

12.11.2018
PARK SNOW DONOVALY - ZĽAVA 10%!

Blíži sa k nám zima a k nej neodmysliteľne patrí aj dobrá lyžovačka. A aby ste si ju mohli naplánovať aj s Egocard, upozorňujeme vás už teraz na novú zľavu v PARK SNOW DONOVALY , kde za celodenný skipas zaplatíte o 10% menej vďaka Egocard. 
Do zlyžovania priatelia :-) 
 
 
Späť na zoznam

04.09.2018
Kníhkupectvo Albatrosmedia.sk - zľava 25%!!!

S príchodom školy vám prinášame novú možnosť nakupovania lacnejšie na www.albatrosmedia.sk , kde s Egocard ušetríte až 25%!!!
Potešte seba, alebo svoje ratolesti novou knižkou a ušetrite peniažky s vašou kartou Egocard :-)

 
 
 
Späť na zoznam

17.05.2018
Kvetinárstvo Flower&Home - zľava 20%!!!

Ako si lepšie skrášliť prostredie, ako krásnou kvetinkou, ako viac potešiť ženu, ako krásnou kyticou :-) V kvetinárstve Flower&Home nájdete všetko, čo hľadáte a navyše s Egocard nakúpite až o 20% lacnejšie. A to sa teda náramne oplatí. 
Viac info nájdete na webe Flower&Home alebo na ich Facebooku
 
 
Späť na zoznam

17.04.2018
Artcakes. - zľava 10%

Oslaďte si život v kaviarni Art Cakes Cafe, alebo si dajte urobiť krásnu tortičku. 
S Egocard máte zľavu 10%
Viac na www.artcakes.sk
 
 
 
Späť na zoznam

09.04.2018
NOVINKA - Lekáreň INA - 5% zľava!!!!

Staráme sa aj o vaše zdravie a krásu a to spoločne s Lekárňou Ina na Hodžovom námestí v Bratislave :-) Na celý voľnopredajný sortiment dostanete s kartou Egocard zľavu 5% :-) 
 
 
Späť na zoznam

10.03.2018
Jutex - zľava 20%!!!

Nový koberec? Parkety? Skúste pozrieť do predajní Jutex. V jednej zo šiestich predajní si určite vyberiete a navyše zaplatíte až o 20% menej na vybraný tovar. Na nevybraný tovar 5% zľava :-) 
Napíšte nám do komentára, čo preferujete vy? Koberec, či parkety? 
#egocard #zľava #myslietnasebamavyhody #svetlacnejsichnakupov
 
 
Späť na zoznam

07.03.2018
Hotel MAJOLIKA****

Medzi novinkami v zľavách Egocard je aj Modranský hotel MAJOLIKA****. Či už sa chcete ubytovať, dobre sa najesť, zrelaxovať sa vo wellnesse, vezmite si so sebou aj svoju Egocard, aby ste mohli zaplatiť o 5% menej. 
Čerešničkou na torte je nášteva Múzea Keramiky, na ktorú sa zľava vzťahuje tiež :-) 
 
 
Späť na zoznam

05.03.2018
Kvetináreň - zľava 5%

Priatelia, blíži sa nám MDŽ. A ako krajšie odmeniť ženu, ako kvetinami? Navštívte Kvetináreň na Medenej v Bratislave a kúpte svojej mamine, manželke, sestre, priateľke krásnu kyticu :-) S Egocard nakúpite o 5% lacnejšie. No a ak nemáte zrovna predajňu k dispozícii, kliknite si na www.kvetinaren.sk a kyticu objednajte :-) ...

viac >
 
 
Späť na zoznam

19.02.2018
CANDLE STORE - ZĽAVA 10%

Ak máte radi vôňu sviečok, potešíte sa :-) 
V Candle Store v Bratislavskom Polus City Center môžte nakupovať značkové Yankee Candle nakupovať o 10% lacnejšie s vašou Egocard. A ak práve nemáte cestu do Polus-u, môžete si ich objednať na www.vonavyinterier.sk :-)
 
<<prvá<predošlá 1  stránka z  13 ďalšia>posledná>>