EGO karta
 
Späť na zoznam

26.06.2019
FITNESS POHODA

Nová možnosť pre všetkých nadšencov fitness, skupinových cvičení, zumby, pilatesu a ďalších. S Egocard zľava 10% na vstup priatelia! Okrem priateľskej atmosféry tu nájdete aj profesionálnych trénerov, ktorý Vám pomôžu s technikou aby ste cvičili efektívne a bezpečne, hľavne bez zranení! Viac info na http://www.fitnesspohoda.sk/klub/
 
 
Späť na zoznam

21.06.2019
PETITE CRÊPERIE-POULIČNÉ PALACINKY - ZĽAVA AŽ 20%!!!!

Dnes potešíme mlsné jazýčky, pretože sme pre vás vybavili zľavu až 20% v Petite Crêperie!!! A neskutočne sa z toho tešíme. Keď budete v bratislavskom centre mesta, určite navštívte kamennú predajňu pouličných palaciniek na Vysokej ulici. Odnesiete si so sebou buď sladkú palacinku plnenú nejakou pravou slovenskou dobrotkou, alebo...

viac >
 
 
Späť na zoznam

18.06.2019
SLOVENSKÝ INŠTITÚT VZDELÁVANIA - ZĽAVA 10%

Človek učený z neba nespadol a preto sa treba neustále vzdelávať. A preto sme si pre vás pripravili zľavu 10% v Slovenskom inštitúte vzdelávania a to 10% na všetky kurzy. Angličtina, španielčina, francúzština, .... všetko len pre vás o 10% lacnejšie!
 
 
Späť na zoznam

17.06.2019
FARM HOUSE - ZĽAVA 10% NA VŠETKO!!!

Každý deň čerstvé mäso, chutné farmárske výrobky, BIO potraviny, pravé syry a výrobky priamo zo salaša, ryby či tradičné domáce pirohy. Toto všetko nájdete vo Farm House EU a s Egocard môžete využívať zľavu až 10% na celý nákup!!
 
 
Späť na zoznam

29.05.2019
DONOVALY - LETNÁ PREVÁDZKA LANOVKY

Stredisko PARK SNOW Donovaly ponúka návštevníkom počas letnej sezóny možnosť vyviesť sa lanovkou na vrchol Nová Hoľa. Lanovka premáva cez víkendy a od 15.6. do 2.9. denne! Ideálne ako tip na výlet nie len pre milovníkov turistiky a cyklistiky. S Egocard máte na lanovku 10% zľavu. Viac info na www.parksnow.sk.
 
 
Späť na zoznam

24.04.2019
Štúdio Bodymagic - zľava 10%-50%!!!!

Už od dnes môžete navštíviť revolučné štúdio Bodymagic v Bratislave a vyskúšať si špeciálny funkčný EMS tréning, alebo zrelaxovať počas regeneračného ležania v Spa Jet Cocoon ( a spaľovať kalórie ) :-) 
S Egocard máte zľavu 10% na cvičenie EMS, 30% zľavu na skupinové cvičenia bez EMS ( napríklad...

viac >
 
 
Späť na zoznam

08.04.2019
PROHORMONY-EU.EU - ZĽAVA 5% NA VŠETKO

Zdravý životný štýl a posilovanie je teraz v móde. Ak hľadáte rôzne výživové doplnky pri posilovaní a cvičení, pozrite na e-shop Prohormony. S Egocard kartou platíte o 5% menej a to na všetko :-)  
 
 
Späť na zoznam

29.03.2019
BENU LEKÁREŇ - 5% ZĽAVA NA CELÝ VOĽNOPREDAJNÝ SORTIMENT

Najväčšia lekárenská sieť v Európe Benu lekárne sú našim novým prírastkom. Okrem rýchleho výdaja liekov ponúkajú  komplexné profesionálne poradenstvo a individuálny prístup, lékáreň taktiež ponúka rôzne služby ako meranie cholesterolu, glukózy, CRP a mnoho ďalších. S kartou EGOCARD máte skvelú zľavou 5% na celý voľnopredajný sortiment!!!
 
 
Späť na zoznam

25.03.2019
FLEX FIT - ZĽAVA 20% NA VSTUP + IONTOVÝ NÁPOJ ZDARMA

Zháňate dobrú posilňovňu v centre mesta? Vo Flex Fit sa môžete tešiť na moderné stroje, priateľskú atmosféru a všetko čo potrebujete aby ste boli na leto v top forme. Okrem 20% zľavy na vstupy a permanentky, 10% na doplnky dostanete ku Egocard aj iontový nápoj zdarma! 
 
 
Späť na zoznam

18.03.2019
OPEN MIND CENTRUM - ZĽAVA 20% NA VŠETKY KURZY

Cítiš , že tvoj život by mohol byť lepší, chceš sa posunúť, cítiť sa pokojnejšie? V spolupráci s OPEN MIND centrum ti prinášame možnosť navštíviť kurzy sebapoznania a kreativity, prednášky o sebarealizácií a množstvo zaujímavých workshopov. Dojdi navštíviť toto centrum a s kartou EGOCARD máš všetky kurzy o 20% lacnejšie!!!
 
<<prvá<predošlá 1  stránka z  14 ďalšia>posledná>>