Späť na zoznam

www.alpik.cz

www.alpik.cz
3x prevádzka
Novozámocká 276, 94342 Gbelce
774775777
www.alpik.cz
Drogéria - Farby - Laky, Parfumérie, Kozmetika, Drogérie
10% na všechno
Získaj zľavový kód
Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevovými portály.

Širokú ponuku nielen Eko drogérie a Bio kozmetiky nájdete na našom webe www.alpik.cz. Ponúkame viac ako 4000 položiek tých najlepších produktov z kozmetiky, drogérie, potravín a potravinových doplnkov z celého sveta. Nechýba tiež výrobky vlastnej výroby, 100% prírodný likvidátorov pachu ALP, ktoré skutočne fungujú.

 

V záhlaví e-shopu je slogan: "Alpik.cz - Bio & eko shop - s rozumom". Prečo s rozumom? K výberu sortimentu totiž pristupujeme vždy s rozumom. Hľadáme rovnováhu medzi šetrnosťou k prírode a účinnosťou. Vďaka 15-ročným skúsenostiam dokážeme vybrať len produkty, ktoré sú šetrné a bez zbytočných chemických ingrediencií, ale zároveň tiež účinné a spĺňajúce potreby zákazníkov. Preto v Alpiku nájdete to najlepšie z bio a eko celého sveta.

 

Alpik vyrába tiež svoj vlastný produkt. Jedná sa o "Likvidátor pachu ALP - prírodný neutralizátor pachu". Dokáže účinne pomôcť chovateľom domácich maznáčikov, keď sa stane nehoda alebo si "značkujú svoje teritória" na miestach, kde nemajú. Rovnako tak pomôže gazdinkám v kuchyni, vo firmách, zdravotníckych zariadeniach a pod. Na každý druh zápachu Vám vždy pomôžu nájsť vhodný typ likvidátor pachu ALP.

 

K ďalším benefitom patrí aj rýchlosť dodania. Pri objednaní do 13.hod (v pracovných dňoch) bude objednávka vybavená ešte v ten istý deň. Eshop má 100% hodnotenia spokojnosti na Heuréke bezmála 2000 recenzentov.