Späť na zoznam

Victory Travel

Victory Travel
6x prevádzka
Kollárova 7 , 91701 Trnava
421 33 55 13 856
victorytravel.sk
Cestovné kancelárie a agentúry
5% z konečnej ceny zájazdu pri jednotlivcovi
6% z konečnej ceny zájazdu na osobu, pri nahlásenej dvojici ( t.j. každý z dvojice )
zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciami

PREČO CK VICTORY TRAVEL?

Už 20 rokov vám prinášame autentické zážitky a ukazujeme unikátne miesta mimo vyšliapaných turistických chodníčkov. Vyhýbame sa masovému turizmu a podporujeme zodpovedné cestovanie s ohľadom na ekológiu. Sme členmi asociácie cestovného ruchu a aktívne pracujeme na férových podmienkam pre našich klientov. Ako prvá CK na Slovensku, ponúkajúca dobrodružné poznávacie zájazdy, uvádzame na našom webe konečné ceny zájazdov. Vychádzame v ústrety aj single cestovateľom, uzavretým skupinám, či korporátnym klientom a pripravujeme aj itineráre ušité na mieru. Teší nás, že za našu prácu hovoria pozitívne hodnotenia tisícov spokojných klientov.

 

Sprostredkujeme vám zážitkový zájazd

Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a spoznajte niečo iné, nové a dobrodružné. Okrem turisticky atraktívneho pozlátka a „povinných návštev“ miestnych highlightov vám ukážeme aj málo navštevované miesta, o ktorých nevie každý. Zúčastnite sa miestnych osláv či rituálov a stanete sa tak nachvíľu súčasťou lokálneho života. S nami ochutnáte miestne špeciality v našich obľúbených podnikoch. Vaše chuťové poháriky na túto skúsenosť tak rýchlo nezabudnú.

 

Cestujeme iba v malých skupinkách

Chceme, aby ste mali z cestovania jedinečný zážitok. Preto garantujeme veľkosť skupín, ktorá je uvedená pri každom zájazde. Maximálny počet účastníkov nikdy nepresahuje 15 osôb.

 

Podporujeme zodpovedné cestovanie

Záleží nám na zodpovednom turizme. Nepodporujeme návštevu atrakcií, pri ktorých je páchaná krutosť na zvieratách, alebo ktoré spôsobujú neprimerané zásahy do životného prostredia. Aj pri cestovaní sa snažíme správať ekologicky.