Späť na zoznam

Tanečná škola Salsa, Son, Pasión

Tanečná škola Salsa, Son, Pasión
2x prevádzka
Spoločenský dom Trávniky (veľká sála), Nevädzová 4, 82101 Bratislava
0944932751
www.salsason.dance
Tréningová činnosť
15% na všetky prebiehajúce tanečné kurzy, na tanečné vystúpenia a predstavenia, interaktívne animácie na súkromných, verejných a spoločenských podujatiach
zľavu nie je možné kombinovať s inými.

Sme tanečná škola so zameraním na kubánske a karibské tance. V našom portfóliu má pevné miesto kubánska salsa, kubánsky son, afro-kubánsky folklór, afro-haitsky folklór, ako aj ďalšie kubánske spoločenské tance ako je mambo alebo cha-cha-cha.

Tancujeme v pároch, aj bezpárovo. Všetky naše aktivity sú vhodné pre ženy aj mužov, aj pre všetky vekové kategórie. Máme pre všetky tanečné úrovne niečo, od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

Pôsobíme najmä v Bratislave. Na pozvanie však vycestujeme a učíme aj mimo Bratislavy.

Organizujeme aj hudobno-tanečné vystúpenia, kubánske podujatia, kubánske noci, s domácimi aj zahraničnými umelcami. Súčasťou tanečnej školy je aj tanečný súbor. Ponúkame možnosť súkromných hodín, intenzívnych kurzov podľa dohody. Naučíme Vás svadobný tanec v kubánskom štýle.

Organizujeme tančiarne, kde si môžete praktizovať a zabaviť sa s priateľmi a tanečné vystúpenia a bootcampy. Spolu cestujeme na tancom a emóciami nabité cesty na Kubu, do Paríža, do Barcelóny a inde.
 
Poznáme karibskú kultúru a dáme možnosť spoznať ju aj Vám.