Späť na zoznam

Sleep4u

Sleep4u
Galvaniho 15, 82104 Bratislava
0949319916
www.sleepforyou.sk/
Nábytok, Lekárne, Zdravotnícke potreby
5% všetko
30% matrace značky Sleep4U
100% montáž

Luxus, zážitok, oddych, zdravie

 

Navštívte naše štúdio, kde nájdete široký výber jednolôžkových aj moderných manželských postelí aj matracov na mieru. Môžete si vybrať postele podľa svojich potrieb, čo sa týka rozmeru jednolôžkových a dvojlôžkových postelí s možnosťou úložného priestoru. Vyskúšajte si u nás kvalitné matrace s pamäťovou penou od svetových výrobcov, ktoré spĺňajú štandardy zdravotných a ortopedických matracov.

Team Sleepforyou vám poskytne osobný prístup a odporučí produkty vhodné pre vaše telo a pokojný kvalitný spánok. V Sleepforyou sa zameriavame na predaj kvalitných dizajnových postelí, zdravotných matracov, roštov a doplnkov pre váš zdravý a plnohodnotný spánok. V našom spánkovom štúdiu nájdete kvalifikovaný personál, široký výber luxusných a moderných postelí, nakoľko vieme, že postele by nemali byť iba účelové, ale mali by spĺňať aj určitý dizajnový štandard.

Kvalifikovane poradíme pri výbere toho správneho matraca, roštu, vankúša, či paplónu, pre skvalitnenie Vášho spánku. Vašu spokojnosť zaistíme aj dopravou a odbornou montážou.