Späť na zoznam

Jazyková škola Britannika

Jazyková škola Britannika
Bělehradská 79, 12000 Praha
777779159
https://www.jazykovekurzypraha.cz/
Jazykové kurzy a pracovné pobyty v zahraničí, Vzdelávacie zariadenia, Školy, Kurzy
40% na kurz v délce 16x45 minut
27% na kurz v délce 24x45 minut
5% při objednání dvou kurzů nabízíme ještě dodatečnou slevu
10-15% na jazykové kurzy na Maltě
Získaj zľavový kód
V případě objednání dvou a více kurzů nabízíme ještě dodatečnou slevu 5%, prosím aby nás tito zájemce kontaktovali mailem nebo telefonicky. Taktéž v případě zájmu o jazykový pobyt na Maltě kontaktujte partnera.

Vyučujeme deset světových jazyků. Nabízíme individuální, firemní a skupinové kurzy všeobecného zaměření, konverzační kurzy, obchodní, specializované, přípravu ke zkouškám nebo také intenzivní a víkendové kurzy.


Při výuce využíváme jednotný metodický přístup pečlivě kombinující různorodé a kreativní procvičování ústních (poslech, čtení, mluvení) a písemných dovedností každého studenta. Moderní učebnice, audio a video prostředky jsou nedílnou součástí  výuky jazyků v naší škole. Naši lektoři Vám od první hodiny představí stručný a propracovaný plán celé výuky v souladu s vybraným jazykovým kurzem. Dále Vás povedou motivující cestou výuky, při které kromě umění  rozumět, mluvit, číst a psát, získáte spoustu informací o cizojazyčných zemích. Díky fascinujícím videomateriálům BBC a National Geographic poznáte také rozdíl mezi britskou a americkou angličtinou.


Čím se lišíme?

 • Garance malých studijních skupin (4-8 studentů, max.10), což umožňuje individuální přístup ke každému studentovi. Mluvit bude opravdu každý!
 • Zmeškanou hodinu je možné po předchozí domluvě nahradit v paralelních kurzech během stejného semestru.
 • Atraktivní nabídky kurzů pro naše věrné zákazníky
 • Moderní a účelné zařízení učeben
 • Spousta video/audio materiálů a video/audio aktivit během výuky
 • Libovolná kombinace všech kurzů
 • Intenzivní express kurzy
 • Doplňujeme výuku jazykovými hrami, čtením beletrie, novin a časopisů
 • Nemusíte kupovat učebnice, během kurzu Vám je půjčíme oproti vratné záloze
 • Beletrie Oxford Bookworms k zapůjčení jen za 50 Kč
 • Pravidelné testování Vašich pokroků
 • Unikátní materiály Oxford Press, včetně iTools, National Geographic, BBC, Klett a Langenscheidt

JŠ Britannika nabízí taktéž intenzivní jazykové pobyty na Maltě, máme dlouhodobou spolupráci se školy na Maltě. Navštivte školu anglického jazyka na Maltě a vydejte se na jednu ze skutečně jedinečných cest vašeho života!

Studium angličtiny na Maltě nabízí ideální způsob, jak za poměrně krátkou dobu získat základy angličtiny nebo se v ní alespoň zdokonalit. Za pouhý týden absolvujete 20 lekcí angličtiny, navíc budete mluvit, mluvit a mluvit i mimo školní stěny – v obchodě, restauraci, s novými přáteli a v hostitelské rodině, na pláži… Několik týdnů na Maltě se bude rovnat půlročnímu studiu v České republice nebo na Slovensku. Je to skutečně raketový posun, a za čtyři týdny výuky postoupíte až o jednu jazykovou úroveň! Po ukončení výuky navíc získáte mezinárodně uznávaný certifikát, který bude nenahraditelnou součástí při hledání nové práci nebo při dalším studiu v zahraničí. Maltské jazykové školy jsou v Evropě vysoce respektovány a nabízejí vynikající výuku a doplňkové programy pro studenty. Malta je také perfektní destinací pro studium angličtiny spojené s poznáváním přírodních i kulturních památek.