Späť na zoznam

HOTEL JALTA **

HOTEL JALTA **
9x prevádzka
Winterova 58, 92129 Piešťany
0337753111
piestany.danubiushotels.com
Hotely, Penzióny, Rehabilitácie, Masáže, Kúpele, Sauny
10% ubytovacie zariadenia z platného Cenníka Slovenských Liečebných kúpeľov Piešťany a.s.,
Cenník je uvedený na stránke www.piestany.danubiushotels.com

Jalta je dvojhviezdičkový kúpeľný hotel skupiny Ensana, ktorý sa nachádza v centre Piešťan. Vďaka historickému prostrediu, pokojnej lokalite, primeraným cenám a vysokej kvalite liečebných a wellness procedúr je hotel Jalta ideálnou voľbou pre oddychový pobyt. Hotel má funkčný dizajn a všetkých 67 komfortných izieb a apartmánov je zariadených v pastelových farbách. Okrem izieb v hoteli Jalta ponúkame aj ubytovanie v dvoch neďalekých objektoch s nižšími cenami – v objekte Smaragd so 16 izbami a v objekte Šumava s 36 izbami. Všetky poskytujú rovnako vynikajúce hotelové služby a prístup k tým istým účinným liečebným a wellness procedúram.  


Všetky liečebné terapie sa vykonávajú v neďalekých kúpeľoch Napoleon Health Spa a sú založené na liečivých prírodných zdrojoch svetoznámeho kúpeľného strediska v Piešťanoch. Termálna minerálna voda a sírne bahno sú základnými kameňmi piešťanských kúpeľov, ktoré sa preslávili na celom svete vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového a nervového systému. 


Hostia na vlastnej koži zažijú vyhlásenú slovenskú pohostinnosť a počas pobytu sa tu budú cítiť ako doma. Hotel sa nachádza v blízkosti Kúpeľného parku, vďaka čomu môžete voľno medzi procedúrami využiť na príjemné a zdraviu prospešné prechádzky. Navštívte jedno zo športových zariadení v meste a zahrajte si napríklad squash alebo bowling. Večer si vychutnajte chutnú a zdravú večeru a osviežujúce nápoje v hotelovej reštaurácii či kaviarni.