Späť na zoznam

eshop.lonelyplanet.cz

eshop.lonelyplanet.cz
3x prevádzka
271736610
eshop.lonelyplanet.cz
Kníhkupectvá, Knihy
25% na všetko
Získaj zľavový kód
zľavy nie je možné kombinovať s inými, zľava sa odčítava z bežných cien.

LONELY PLANET – najobľúbenejšia cestovateľská edícia, ktorá sa vďaka svojej praktickosti, prehľadnosti a aktuálnosti už viac ako štyri desaťročia teší obrovskému záujmu všetkých, pre ktorých je cestovanie tou správnou životnou filozofiou.

Edícia sprievodcov vychádza od roku 2001 aj v češtine vďaka vydavateľstvu Svojtka & Co. Predstavilo českým aj slovenským cestovateľom viac ako 250 titulov z tohto radu, niektorí sprievodcovia sa už dočkali tretieho vydania. České verzie sprievodcov vychádzajú čo najskôr po anglickom vydaní, aby bola zaistená najvyššia aktuálnosť údajov.

Ďalšie praktické informácie, interaktívne mapy aj predstavenie tých najzaujímavejších miest, ktoré by nemali uniknúť vašej pozornosti, ponúka aj cestovateľský web www.lonelyplanet.cz, ktorý vzniká pod hlavičkou populárnych sprievodcov Lonely Planet.

V e-shope na adrese http://eshop.lonelyplanet.cz sú sprievodcovia radu Lonely Planet v češtine, aj v angličtine. Nech už máte namierené kamkoľvek, vydajte sa tam s tými, ktorí už tam boli pred vami. Je čas vyraziť na cestu!