Späť na zoznam

AD-joga

AD-joga
Kúkoľova 806, 90042 Alžbetin Dvor
0907784895
www.ad-joga.sk
Tréningová činnosť
10% na jednorazové vstupy na jogu
10% na permanentky na kurzy jogy

 


 

Spoznajte základy jogy, aj oveľa viac...

Kurzy jogy sú príležitosťou spoznať kvalitnú jogu aj nových priateľov, ľudí s podobnými záujmami a životnými hodnotami. Na lekciách sa popri cvičení dotýkame aj rôznych oblastí duševného poznania a osobnostného rozvoja.

Pozrite si náš rozvrh skupinových kurzov  a nájdite v ňom svoj čas pre jogu.

 

Vďaka individuálnemu prístupu získate kvalitné znalosti o jogových cvikoch a význame jogy pre súčasného človeka. Učíme sa cvičiť jogové ásany telesne správne a zároveň pekne, aby telo ako nástroj vydalo svoj najkrajší obraz a vyjadrilo hlbší zmysel jogovej pozície. Tvorivá práca vedomia na tele a formovanie estetických jogových pozícií prispieva k posilňovaniu duševných síl - myslenia, cítenia a vôle

 

Na lekciách pracujeme v súlade s princípmi jogového konceptu Novej jogovej vôle. Cvičenia tak popri zlepšení fyzickej kondície vedú človeka smerom k budovaniu vnútorného pokoja a k usporiadaniu vedomia, zvyšujú odolnosť proti nátlakom a stresovej záťaži. V neposlednom rade zlepšujú imunitný systém a napomáhajú získavať znova radosť z kontaktu so životom a s ľuďmi v našom sociálnom okolí. Na lekciách sa účastníci postupne aktívne zapájajú aj do uvádzania cvikov a celkovo napredujú v spoznávaní princípov voľne vedeného pohybu a voľného dychu.

 

Skupinové cvičenia jogy sú vhodné pre všetky vekové kategórie, ženy aj mužov. Spravidla sú skupiny zmiešané a začiatočníci sa popri pokročilejších adeptoch ľahšie rozvíjajú a rýchlejšie učia.  Niektoré skupinové lekcie sú určené začiatočníkom a iné pokročilým. Táto informácia býva v prípade konkrétneho kurzu vyznačená v aktuálnom rozvrhu.

Naše kurzy môžete navštíviť na adresách:


Základná škola Podzáhradná, Bratislava

  • Podzáhradná 51, 821 07 Bratislava - Podunajské biskupice

Sála na Zelenej ul. 2, Malinovo

  • Zelená ulica 2, 900 45 Malinovo

 


Môcť slobodne dýchať - je to samozrejmosť alebo vzácnosť? Dýchate slobodne? A čo to znamená? Odhaľte princípy kvalitného, voľne plynúceho, slobodného dychu v slovenskom vydaní knihy Slobodný dych a svetelno-duševný proces, od autora Heinza Grilla. 

Nielen v súvislosti s pandémiou koronavírusu sa problematika dýchania opäť dostala do centra našej pozornosti. O dych nás oberajú aj rôzne stresové záťaže, úzkosti a strachy z neznámeho, ktoré oslabujú nielen psychiku, ale postupne aj našu imunitu a fyzické zdravie. 

Kniha o Slobodnom dychu prináša možné východisko pre súčasného človeka – kvalitné a rozvojové jogové cvičenia, ktoré postupne upravujú kvalitu dychu a posilňujú celkové životné sily človeka.

 

Vydanie knihy môžete podporiť zakúpením alebo rezerváciou výtlačku v predpredaji za zvýhodnenú cenu: 19,90 eur kliknutím SEM. (predajná cena 21,90 eur) Ako poďakovanie získate 1 bezplatnú hodinu jogy v štúdiách AD-joga (Bratislava, Miloslavov) alebo Jogové integrálne vzdelávanie (Modra, Pezinok).